Září 2010

Bleskovka 0.1

21. září 2010 v 10:30 | _IYBuffy_ & :BB*:
1. Ahoj
2. Jak se máš?
3. Na kolik % máš ráda Buffy (seriál)
4.Tvá nej. postava?
5. Tvůj nej. pár ze seriálu?
6. Kolik je nás tady na blogu?
7. Kdo hrál Willow?
8.  Kdo je na fotce?(Celé jméno) samozřejmě hrál v Buffy ;)
?
9. Co na klikačku + text atd?
10. Měj se,pp!


Za tuhle bleskovku dostanete klikačky,teda pokud vás bude víc jak 1. člověk,doufejme že ano.

Dostali by ji první 3. a další pak diplom.Ikdyž spíš si myslíme,že to vyplní tak 1. človíček,vzhledem k návštěvnosti :D

Vyplňujte,vyplňujte!

Diplom pro KájíseQ za spřátelení.

21. září 2010 v 10:24 | _IYBuffy_ & :BB*: |  Deník...
Diplom for...
Děkujeme mnohokrát,a snad se alespoň trošku líbí! :)

DVD→Buffy, the wampire slayer 3

20. září 2010 v 8:11 | _IYBuffy_ & :BB*: |  Fotky Buffy

buffy dvd

DVD→Buffy, the wampire slayer 2

19. září 2010 v 9:09 | _IYBuffy_ & :BB*: |  Fotky Buffy
buffy dvd

DVD→Buffy, the wampire slayer 1

18. září 2010 v 20:55 | _IYBuffy_ & :BB*: |  Fotky Buffy
buffy kniha 1

Jak moc máte rádi Buffy, přemožitelku upírů?

15. září 2010 v 19:57 | _IYBuffy_ & :BB*:
Jak moc máte rádi Buffy?

0%

10%

20%

30%

40%

50%

60%

70%

80%

90%

100%

víc %


Tak jak moc? Můžete psát

My osobně 100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000% :D

7x02 Beneath you (Pod Tebou)

15. září 2010 v 18:48 | _IYBuffy_ & :BB*: |  Díly Buffy..
.
.
.
Frankfurt, Německo. Žena vybíhá z tanečního klubu. Má růžové vlasy s černým melírem, piercing v nose a punkové oblečení. Pronásledují ji dvě zahalené osoby. Honička pokračuje po celé budově, skrz chodby a dolů po okapu. Když se dívka zastaví, aby si odpočinula, tak jí zezadu jeden zahalený muž chytne a vtáhne do nějaké místnosti. Dívka s nimi chvíli bojuje, ale nakonec je probodnuta nožem. Dívčiny oči zčernají a hlubokým hlasem řekne "Pohltí tě to ze zdola".

Buffy se probouzí ve své ložnici, vyděšená zlým snem. Dawn sedí vedle ní. Buffy jí řekne o dívce, kterou viděla ve svém snu a opakuje "Pohltí tě to zezdola". Poté vstane a koukne z okna na potemnělou ulici. Také Dawn poví, že venku je spousta takových dívek a ty brzy zemřou. Záběr na ulici v Sunnydale, zem se začíná třást a objeví se velká trhlina, která pokračuje středem ulice. Sklep Sunnydaleské střední, Spike si povídá pro sebe a pomalu se přibližuje ke kryse. V tu chvíli se začne zem třást. Spike se chytne za hlavu a křičí bolestí.

Dawn se usmívá ze zadního sedadla Alexova auta. Alex řídí a veze Buffy a Dawn do školy. Dawn neustále mluví o tom, jak je super, že Buffy bude ve škole a pak se zmíní o tom, že je také super, že Buffy s ní nemůže mluvit, koukat na ní a ani mluvit s jejími přáteli. Buffy jí ujistí, že si bude držet odstup. Alex začne mluvit o problémech, které mají mladí, hlavně s Bránou pekla a také, že by všichni měli být rádi, že mají přemožitelku na škole. Dawn se zeptá Alexe, jestli měl školu rád. Alex přizná, že docela jo, ale až když s někým chodil. Jejich rozhovor se stočí na Anyu. Buffy se ho zeptá, jestli jí viděl a Alex řekne, že na ní narazil v Bronzu, kde nejspíš hledala ženy, které si přejí pomstu. Dawn řekne, že on ani Buffy by neměli chodit s démony a Buffy jí připomene aférku s upírem Justinem, kterého Dawn potkala na Halloween.

Ředitel Wood ukazuje Buffy její kancelář a seznamuje ji s její prací. Vysvětlí jí, že má naslouchat a mluvit se studenty. Buffy pak vytřeští oči a zeptá se "A můžu udělovat poškoly?" Wood jí to dovolí a na Buffy je vidět, že je spokojená. Nakonec se Buffy Wooda zeptá, proč právě ona dostala tuto práci, když ani nedostudovala vysokou. Zmíní se o své práci v Doublemeatu a Wood řekne, že je vegetarián a že potřebuje někoho, kdo rozumí studentům. Do kanceláře jsou přivedeni dva kluci a Wood si je odvádí do ředitelny. Buffy na Wooda zavolá, že se půjde porozhlédnout po škole. "Sklep: Zákaz vstupu studentům" čte Buffy na dveřích. Otevře dveře, sejde po schodech a začne hledat Spika.

Westbury, Anglie. Willow sedí na kufru a kouká ven. Přichází k ní Giles a oznamuje ji, že taxi už čeká. Willow se mu svěří se svými pochybnostmi, zda je návrat rozumný. Giles jí řekne, že je připravena a také se jí zeptá, čeho přesně se bojí. Willow řekne, že se bojí toho, že se znovu stane černou čarodějkou a začne zabíjet lidi. Ale Giles dobře ví, že se bojí toho, že ji přátelé nevezmou zpět. Oba se vydají k taxíku.

Ulice v Sunnydale, noc. Nějaká žena venčí svého psa. Ten se zastaví, aby si ulevil. Ozve se praskání a když se dívka ohlédne, uvidí díru v zemi a pes nikde. Žena stále drží vodítko, které se najednou začne vtahovat do díry a žena tam míří také. Pak něco vyrazí z chodníku. Žena utíká ulicí a vrazí do Alexe.

"Ať to bylo cokoliv, bylo to velké... a silné..." Vidíme, že žena mluví s Buffy, Dawn a Alexem v obýváku Buffyina domu. Buffy obvazuje ženě ruku a žena jim řekne, že si určitě myslí, že je blázen. "Taky jsme to viděli, Nancy" řekne Buffy. Dawn se jí zeptá, jestli se něco dělo předtím, než se to ukázalo a Nancy jim poví, že to bylo jako zemětřesení. Buffy si vzpomene na slova mrtvé dívky "Pohltí tě to zezdola". Dawn napadne, že by mohli svolat gang, ale Alex jí opraví "Tohle je gang." Buffy ujistí Nancy, že vše bude v pořádku. "Vše co potřebuješ je pomoc ... naštěstí máš mě" řekne Spike, který se zničeho nic objevil na chodbě. Vypadá normálně i jeho vlasy mají obvyklou délku. Buffy je šokovaná. "Buffy" Spike kývne. V místnosti zavládne velké napětí. Buffy řekne, že Spike je nějaký jiný. Nancy se zeptá, kdo to je a Alex řekne, že Buffyin ex. Alex Spikovi řekne, že ho nepotřebují a chce po něm, aby odešel. Spike mu vysvětlí, že si jen potřebuje promluvit s Buffy a přizná se, že když byl ve sklepě, tak se choval jako šílenec, ale že už je v pořádku. Dawn přijde k Buffy a zeptá se jí, proč jí neřekla, že ve sklepě potkala Spika. Buffy jí odsekne, že není čas si o tom povídat, možná později. Dawn se naštve a stoupne si vedle Alexe a začne s ním souhlasit. Spike začne Buffy bránit, ale Alex mu řekne ať sklapne. Buffy a Spike odcházejí.

Na chodbě řekne Buffy Spikovi, ať se jí neomlouvá, ale Spike jí prozradí, že se nepřišel omluvit. Řekne jen, že se blíží nějaké zlo a že je připraven pomoci. Buffy to nerada přiznává, ale jeho pomoc přijmá. Zpět v obýváku, Buffy řekne všem že se rozdělí, Buffy půjde se Spikem hledat démona a Alex doprovodí Nancy domů. Nancy se zeptá Alexe "To je tvoje přítelkyně vždy tak panovačná?" Alex se jen nervózně usměje a řekne, že je to jen jeho kamarádka. Když všichni odcházejí, tak se Dawn Spika zeptá, zda spí. Spike jí odpoví, že ano. Dawn jen suše řekne, že jestli se znovu dotkne její sestry, tak se probudí v plamenech.

Spike a Buffy přicházejí k díře v chodníku. Spike neustále povídá a chová se přátelsky. Buffy se ho zeptá, co se stalo. Spike jí zalže a řekne, že když byl ve sklepě, tak se mu do hlavy dostávaly nějaké hlasy. Také řekne, že byly silnější než on a nutily ho dělat a vidět věci… Spike se zeptá Buffy, proč neřekla ostatním, že ho potkala ve sklepě. Buffy mu odpoví, že si myslela, že byl jen přízrak. Spike jí požádá o baterku. Když mu jí Buffy podá, dotkne se jeho ruky a vrátí se jí vzpomínka, jak ji Spike chtěl znásilnit. Rychle ucukne a vychrlí ze sebe, že pracovat spolu možná nebyl ten nejlepší nápad. Spike nesouhlasí a řekne, že nechápe, proč je tak plachá. Buffy řekne, že je to kvůli tomu, jak se jí snažil znásilnit. Spike řekne, že se jí nebude omlouvat, ale jen může říci, že se změnil. Buffy souhlasí, ale neví, co se změnilo. Buffy se ho zeptá, jestli je tu něco, co jí neřekl. Spike řekne, že ano, ale že nejsou nejlepší přátelé, aby jí to mohl říci. Pak vstane a řekne, že v díře nic není, kromě hlíny a slizu.

Alex a Nancy vstupují do domu, kde Nancy bydlí. Nancy mu poděkuje a zeptá se ho, jestli by mu mohla někdy zavolat. Řekne Alexovi, že jí přijde sympatický, Alex se usměje a než se s ní stihne rozloučit, tak se země znovu začne třást. Alex vykřikne "Nancy, mám skvělý nápad … utíkej!" Oba utíkají chodbou a za nimi praská podlaha. Oba vyběhnou na schody a vypadá to, že jsou v bezpečí. Oba zírají na schody, když v tom z podlahy vyrazí obrovský červ, otevírá pusu a řve. Nakonec zmizí, Nancy lape po dechu a řekne, že Ronny tohle miloval. Alex se zeptá, kdo je Ronny. Nancy mu poví, že Ronny je její expřítel a byl to pěknej grázl. Alex se zeptá, proč by vyvolával takového démona. Nancy jen řekne, že to byl bastard, který nikdy nechtěl odejít. Pak se přizná, že byla bezmocná, a tak jí nezbylo nic jiného než si přát, aby to skončilo. Při slově "přát" hned Alexovi dojde, co se asi stalo.

V Bronzu. Anya pije drink a baví se s nějakou ženou. Povídají si o jejím bývalém. Žena řekne "A víš, co si přeju?" Anya přestane pít, usměje se a řekne "Samozřejmě. Co jsi říkala?" zeptá se Anya. Žena znovu zopakuje, jak je její ex bezzásadový, ale Anya nemůže kouzlit, protože žena neřekla "přeji si". Anya jí začne vysvětlovat, že jí může pomoci jen když... "Oh, ptáček..." Anya si všimne Alexe, Buffy, Spika a Nancy, jak míří k ní. Anya poprosí ženu o další drink a přicházející partě vysvětlí, že pracuje. Alex se zeptá Nancy, jestli je to ta žena, se kterou mluvila, Nancy jen kývne. Buffy elegantně položí na stůl meč a nevypadá to, že by byla šťastná z démonky pomsty Anyi. Alex se zeptá Anyi, zda splnila Nancy přání a proměnila jejího bývalého na červa. Anya se přizná. Nancy zajímá, jak se její bývalý mohl změnit na červa a Anya suše řekne "Ty sis to přála a já ti to splnila." Anya je nějak nevnímá, a tak jí Buffy řekne, že ten červ prorazil chodník a snědl jejího psa. "Oh, štěňátko!" vydechne Anya, a Alex je šokován tím, že Anyu víc zajímají mrtvá zvířata než lidi v nebezpečí. Nancy se zeptá, kdo je Anya a Alex jí prozradí, že je to jeho bejvalka. To Anyu naštve a chce odejít, ale Spike jí vrazí zpět do židle. Anya ze sebe strhne jeho ruce a vykřikne "Spiku! Už na mě nešahej..." "Už jsem zapomněl na naše menší společné radovánky." odsekne Spike. Nancy se zeptá, jestli je Anya opravdu Alexova bejvalka. Spike řekne, že spolu trochu ulítli. Nancy se pak ptá na Spika a Buffy. Oba rychle řeknou, že je konec. "Je tu někdo, kdo spolu nespal?" zeptá se zoufale Nancy. Alex a Spike se na sebe podívají a pak rychle ucuknou pohledy.

Buffy se vrátí zpět k věci a řekne Anye, že ten démon nebyl malinký, ale obrovský! Spike řekne, že to byl démon jménem Sluggoth a požádá Anyu o informace. Anya přizná, že ho trochu přikrášlila a Alex jí požádá, jestli by ho nemohla odkrášlit. Anya se na něj podívá a řekne "Kousni mně Harrisi. Mám pravidla se kterýma pracuju." Anya pak chladně řekne, že nechápe proč jsou všichni tak lidští. Spike řekne "Já ne. Jsem démon jako ty." Pak vstane od stolu a začne dávat příkazy, ale Anya ho se zaujetím sleduje a řekne jen "Bože!" To neustále opakuje a pak se Spika zeptá, jak to dokázal. Spike začne být nervózní z toho, jak Anya neustále vyzvídá, a tak jí řekne ať drží hubu. Anya ho pak chytne za ruku a znovu se chce zeptat, ale Spike jí dá pěstí. Nancy nechápavě sleduje, jak Spike znovu praštil Anyu a ta si ustlala na zemi. Anya rozzuřeně vstane a jedním kopem pošle Spika přes celý bar a on přistane na kulečníkovém stole. Anya má nyní démoní obličej. Spike vstane a je připraven k boji, zírá na Anyu, ale Buffy ho odtáhne stranou a snaží se ho zastavit. Spike má upíří obličej. Začne hrát rocková hudba a Buffy Spika tvrdě praští do obličeje. Spike jí ránu vrátí a řekne "Hej, hádám že tohle bude náš první kontakt, ty víš od kdy". Buffy ho znovu praští. Spike vstane a usměje se, Buffy mu řekne, že se vůbec nezměnil a chce pokračovat v bitce, když na ní Alex zavolá, že Nancy je pryč. Buffy Alexovi řekne, aby promluvil s Anyou a přesvědčil ji, aby zrušila kouzlo. Pak se otočí a utíká za Nancy. Spike se diví, kam všichni odcházejí.

Nancy prochází uličkou, když se znovu začne třást zem. Chodník praská, Nancy utíká a prasklina jede směrem, kterým Nancy běží. Nancy bouchá na nějaké dveře, hledá kudy by mohla utéct, volá o pomoc. Nakonec vyleze na požární žebřík. Třesení přestane, ale znovu začne, když Nancy vyleze o kus výš. Červ v podzemí bije do budovy a žebřík stále povoluje. Buffy už sprintuje po střeše k Nancy, Spike je hned za ní.

"Co chceš abych udělala?" zeptá se Anya. "Zruš kouzlo." přikáže Alex. Anya mu řekne, že to není tak snadné. Poví mu, že může, ale že její šéfové jsou na ní naštvaní a ona si je nechce znepřátelit. Alex jen podotkne, že to jsou její noví přátelé. Anya řekne, že měla přátelé, ženicha... a družičky a všechno, ale něco se pokazilo. "Co to asi mohlo být, Alexi?" zeptá se ho nepřátelsky. Alex jen řekne, jestli si myslí, že je to jeho chyba a Anya mu odpoví, že nic z toho by se nestalo, kdyby jí nenechal u oltáře. Alex jí odsekne, že by stejně dřív nebo později zjistila, že to nebude fungovat.

Žebřík už visí na posledních záchytek a Nancy již skoro padá dolů, ale najednou kolem prolétne Buffy na nějakém laně, chytne Nancy a obě přistanou v blízkých odpadcích. Třesení přestane, na chvilku. Najednou ze země vyrazí obrovský červ a Buffy je zaskočená tím, jak je velký a okamžitě jí napadne, jak bude bojovat s tak velkým démonem beze zbraně. Spike přiběhne k Buffy a v ruce drží velkou kovovou tyč "Měla jsi možnost, lásko. Zanechala jsi skutečného násilí na démonech, co? To je správný, Velký zlo je zpátky a čeká na menší smrt!" Spike tyčí zaútočí na démona. V tu chvíli se červí démon promění na mladého muže, Robbyho. Spike se nedokáže zastavit a bodne muže do ramene. Pak zaječí bolestí a chytne se za hlavu. Spike zděšeně sleduje co udělal "Omlouvám se" řekne a zahodí tyč. Buffy běží Robbymu na pomoc. Rychle vytáhne telefon a zavolá 911. Spike si mezitím mumlá něco pro sebe. Buffy a Nancy sledují Spika, jak blábolí samé nesmysly. Buffy mu řekne, ať jde někam jinam, ale Spike na ni zakřičí, že to není snadné. Pak se Spike otočí a vypadá to, jako by s někým mluvit "Co sakra křičíš? Já tě slyším. Není potřeba křičet!" Děsivě se usměje a řekne, že tohle je jen začátek. Dojde k Buffy, klekne si vedle ní a podívá se jí do očí "Skutečná hvězda přichází, a když se tahle kapela dostane na jeviště, všechno … všechno se bude řítit do záhuby, a křičet, hrůza, a krveprolití". Pak ukáže na zem "Pohltí tě to zezdola". Spike mizí ve tmě a zrovna přibíhá Alex s Anyou. Nancy se na Anyu podívá a rozčileně vydechne "Ty... to jsi udělala ty... co jsi zač?" Anya se smutně podívá na Buffy, která přikáže jí a Alexovi, aby se postarali o zraněného Robbyho. Alex se zeptá Anyi, jestli ví, že udělala správnou věc. Pak taky řekne, že vše mohlo být horší. "Oh, to teprve bude..." řekne Anya.

Buffy prochází hřbitovem a uvidí malé světýlko v jednom ze starých kostelů. Jde dovnitř. Otevře dveře a vidí jen několik prázdných lavic. Pak se ozve "Nefungovalo to". Spike vyjde ze stínu a Buffy se lekne. Vidí, že Spike si sundal tričko. Spike tričko hodí na zem a řekne "Nepomáhalo to. Kostým." Buffy odpoví "Už žádné myšlenkové hry, Spiku". Spike stále opakuje "Už žádné myšlenkové hry, už žádné myšlenky". Buffy se ho zeptá, co se stalo a sáhne mu na zjizvený hrudník. Spike ucukne a řekne jí, aby se ho nedotýkala. Zmíní se, že hledal jiskru. A pak jen řekne "Jsem maso? Jsem pro tebe maso? Najez masem. Mým mase. Nic dalšího, žádná jiskra. Dobrá, tak maso. Ale tvrdý. Udělej to rázně, obsluž dívku." Začne si rozepínat kalhoty, ale Buffy ho chytne za ruku, aby ho zastavila. Spike jí chytne za krk, ale Buffy ho hodí přes půlku kostela. Spike vstane a řekne "Správně. Dívka nechce být obsloužena, protože tady není jiskra". "Spiku, copak ses úplně zbláznil?" zeptá se Buffy a vypadá znepokojeně. "No, ano, kde jsi byla celou noc?" odpoví Spike. Buffy řekne, že je tu a naposledy se ptá, co se stalo. Spike řekne, že se "to" snažil najít, "jiskru" která by pasovala. Spike mluví k Buffy ze stínu. "Snil jsem o tom, že tě zabiju." řekne chladně, a Buffy rychle sebere ze země kus dřeva. Poté Spike řekne "Angel mě měl varovat … je to tu, ve mně, celou dobu... jiskra." Buffyin obličej se změní. "Chtěl jsem ti dát, co postrádáš, a mám to. Dali do mě jiskru, a teď všechno co to dělá je, že to pálí." "Tvá duše..." vydechne Buffy. "Trochu horší než jí postrádat". odpoví Spike. Buffy se ho zeptá, jestli je to to, co chtěla. Spike jí připomene, že ho všichni posílají do pekla. Buffy sleduje Spika, jak přistupuje k velkému kříži. "Můžeme teď odpočívat, Buffy?" zeptá se jí a obejme velký kříž, z jeho kůže začne stoupat kouř, jak se pálí o kříž. "Můžeme odpočívat?"


Text: nikolpolis.blog.cz

Fotky:nalezeny námi!

7x01 ,Lesson

15. září 2010 v 8:00 | _IYBuffy_ & :BB*: |  Díly Buffy..
.
ě
1

Istanbul. Po tmavé ulici běží vyděšená dívka. Je pronásledována dvěma muži v kápích a každý drží v ruce nůž. Dívka vyleze na střechu, ale tam narazí na své pronásledovatele a ti jí ze střechy shodí. Dívka se statečně brání, ale nakonec je probodnuta.

"Je to o síle" řekne Buffy Dawn, když zrovna z hrobu povstane čerstvý upír. Zatímco se upír snaží dostat ze země, tak Buffy podá Dawn kolík a zeptá se jí, kdo má sílu. Dawn řekne, že má kolík, ale Buffy jí opraví, že to neznamená mít sílu. Dawn začne argumentovat tím, že upír je nový, ale pak se podívá na svou sestru, která jen řekne "To on má sílu". Buffy ji začne poučovat o tom, jak je upír vždy silnější než ona a že by měla být vždy opatrná … Buffy nestihne domluvit, protože jí upír přeruší "Promiňte, asi jsem se zasekl. Zachytil jsem se nohou za nějaký kořen nebo co". Dawn se neudrží a odsekne "Takže on má sílu, jo?". Buffy se na ní podívá a jednou rukou vytáhne upíra z hrobu. Upír Buffy poděkuje a chce jí napadnout, ale Buffy ho rychle chytne za krk a řekne mu, ať se nesnaží s ní bojovat a pak ukáže na Dawn. Upír se otočí a jde směrem k Dawn, zatímco Buffy pokračuje ve svém proslovu o síle. Upír napadne Dawn, která ho přehodí a upír přistane na zemi. Dawn rychle vezme kolík a bodne upíra, ale netrefí srdce. Upír Dawn odhodí a vstane. Dawn sebere další kolík z tašky a zaútočí, ale upír jí chytne za ruku a chystá se Dawn kousnout. Buffy ho zezadu chytne za límec a odhodí. Po krátké bitvě sebere Buffy meč a usekne upírovi hlavu. "Je to skutečné, to je jediná rada, Dawn. Vždycky je to skutečné." Buffy pomůže Dawn vstát a podívá se jí na krk. Jsou tam vidět dva malé vpichy po zubech. Dawn začne mluvit o tom, jak nevěděla, co se může stát, ale Buffy jí řekne, že to zvládla skvěle. Dawn pak připomene, že se netrefila do srdce. Sestra se jí přizná, že poprvé taky netrefila srdce. Pak se začnou bavit a řeknou, že se "to" vrací. Obě nemohou uvěřit, že je to zpět a tak brzy. Vypadá to, že se baví o návratu velkého Zla. Následující den. Ředitel Wood drží velké nůžky, přestřihává stužku a tím tak slavnostně otevírá novou Sunnydaleskou střední.

Westbury, Anglie. Giles jezdí na koni. Seskočí z koně a dojde k Willow, která sedí pod stromem. Willow zírá do země a pomocí magie nechává vyrůst velkou tropickou květinu. Giles řekne "To sem nepatří" a Willow souhlasí. Giles si myslí, že je to tropická květina z Paraguaye, ale není si jistý a tak se Willow zeptá. Willow jen řekne "Paraguai", pak se usměje a řekne, že všechno na zemi je propojené. Willow se také Gilesovi přizná, že si myslela, že ji sem přivedl, aby ji mohl zabít. "Místo toho se ke mně chováš jako Dumbledore, učíš mě vše o magii a kořenovém systému." Giles se zeptá "To je to co chceš?" Will smutně odpoví "Chci být Willow". Giles jí řekne, že bude vždycky Willow bez ohledu na to, co se stalo nebo se stane.

Záběr na Alexe, jak vystupuje ze svého luxusního auta a míří k domu Summersových. V ruce má nějaké stavební plány. Buffy zavolá na Dawn a řekne jí, aby si pospíšila jinak přijdou pozdě. Alex vejde do kuchyně a zeptá se jí, jak se daří. Buffy se mu přizná, že se jí nezdá nejlepší nápad posílat Dawn do stejně školy, kde se Buffy před třemi lety pokusili zabít. Alex hodí na stůl plány nové Sunnydaleské střední a řekne, že tam nejsou žádné tajné chodby, žádné pentagramy a všechno je absolutně bezpečné. Pak ještě porovná nové plány se starými a zjistí, že Brána pekla, která kdysi byla pod knihovnou, je teď pod kanceláří ředitele. Dawn se zeptá:Takže ředitel je ďábel? Nebo v obrovském nebezpečí, řekne Buffy. Je první den školy a Buffy ještě rychle kontroluje, jestli má Dawn všechno "Učebnice, oběd, kolík?" Dřív než odejdou, tak Buffy vezme zabalenou krabici s mašlí a podá jí Dawn. Dawn se usměje a zeptá se, jestli je to zbraň. "Ano, je" odpoví Buffy a usměje se. Dawn krabici pomalu otevírá…

Střih do nové Sunnydaleské střední. Alex zastavuje a Buffy a Dawn vystupují z auta. Buffy si neodpustí poučný proslov "A drž se dál od hyeních lidí, nebo ještěrčích atletů, nebo jestli uvidíš něco, co je neviditelné…" V tomto skvělém proslovu jí přeruší ředitel. Robin Wood je hezký, usmívající se ředitel a splete si Buffy s Dawninou mámou. Buffy ho opraví, ale myslí si, že nosí účes jako staré ženské. Ředitel je uvítá a poté odejde. Dawn míří do školy a Buffy je pár kroků za ní. Buffy vchází do chodby nové školy a rozhlíží se. Všude je ticho, protože žáci jsou ve svých třídách. Pak někdo hodí míčem do skříňky a Buffy se vyděsí. Rozhodne se zjistit, kdo to byl a vidí, že za rohem mizí jeden kluk. Buffy běží za roh, ale kluk už je pryč. Buffy otevře dveře do sklepa a zavírá za sebou. Ve třídě se musí Dawn stejně jako ostatní žáci představit.

Buffy vejde na záchodky a podívá se do zrcadla "není to účes jaký nosí matky" řekne. Pak se podívá k umyvadlu a vidí, že tam leží nějaký dřevěný talisman, kolem kterého je omotané chmýří. Buffy talisman zvedne a v tu chvíli se za ní objeví zombie a řekne "Nemůžeš jí ochránit. Nedokázala jsi ochránit mě." Zombie má popraskanou, zelenou kůži v obličeji. Buffy se otočí, ale zombie ženy už je pryč. Pak na ní ze strany vyskočí další zombie, tentokrát muž a zařve na ní "Vypadn odtud, vypadni odtud!" Buffy udělá krok zpět a když se rozhlédne, nikoho nevidí. Je na toaletách sama.

"Zbožňuju tanec. Mám ráda hudbu. Mám ráda začátky Britney Spears, než vyprodala. Takže hlavně jí, um, malování prsty a macaronské úmění…" Dawn stojí ve své lavici a představuje se. V tu chvíli vrazí do třídy Buffy a zařve "Dawn!" a okamžitě jí varuje, že není v bezpečí. Dawn stále tiše stojí v lavici, ponížená. Buffy si uvědomí, co udělala a tak řekne, že je Dawn ohrožovaná kouřením. Dawn se podívá na Buffy, pak na třídu a učitele a řekne "A taky mám sestru".

V kavárně sedí Halley a Anya u stolu a poslouchají nějakou píseň. Anya řekne, že duo, které zpívá tu píseň je šest týdnů na výsluní a už by chtěli pomstu. "To aby ses šla schovat" řekne sarkasticky Halley. Anya se jí zeptá, co to mělo znamenat a Halley jí to vysvětlí. Všichni si myslí, že Anya začíná být moc mírná a že bývávala tou nejobávanější démonkou Pomsty, ale pak svou sílu ztratila kvůli Alexovi. Taky řekne, že jedna žena po ní chtěla, aby svého bývalého proměnila v žábu a Anya ho proměnila ve francouze. Také se zmíní, že D'Hoffryn řekl, že se blíží velké zlo a je špatná doba na to, hrát si na dobrého démona.

Venkovní část školy je ještě stále v rekonstrukci, Buffy přichází k Alexovi, který se jí ptá, jestli je všechno v pořádku. "Jistě, pokud ti nevadí zombie-přízrak". Alex se ptá Buffy, jestli to jsou zombie nebo duchové, ale Buffy neví a přizná se, že zničila Dawnin společenský život. Nakonec to zakončí myšlenkou, že zombie nejsou náhoda.

"Můžu si půjčit tužku?" zeptá se nějaký kluk Dawn. Dawn otevře penál a podá mu ji. Díky moc, odpoví kluk, nyní vypadá stejněj jako zombie na záchodkách a bodne tužkou Dawn do obličeje. Dawn zaječí, spadne na zem a zakrývá si oko. Třída se chechtá a učitel běží k Dawn. Ta zjistí, že je OK. Omluví se a řekne, že to byla vosa a že je alergická. Zeptá se, jestli by mohla jít na záchod. Nějaký kluk řekne "Myslím, že to mají v rodině."

Na záchodcích. Dawn sedí na zavřené míse a najednou zaslechne vzlykání. Následuje zvuk. Buffy rychle prochází chodbou a narazí do Wooda, který se zajímá o to, proč je stále ve škole. Začínají si povídat. Dawn prohledává záchody. Na jednom najde dívku, která sedí na zavřené toaletní míse a pláče. Prozradí Dawn, že je tam někdo s nimi. Dawn řekne, že je tam jen ona, ale dívka zavrtí hlavou. Ředitel Wood se přizná k tomu, že už o už Buffy slyšel.

Dawn se dívce představí a ta jí prozradí, že se jmenuje Kit. Dawn se jí zeptá, jestli viděla něco děsivého. Kit řekne "Nebudeš mi věřit". Ale Dawn jí ujistí, že ano. Pak obě kouknou do zrcadla a uvidí tři zombie. Zářivky, které jsou nad nimi, začnou vybuchovat. Dawn chytne Kit za ruku a začnou utíkat, ale podlaha pod nimi začne praskat a z děr vylézají ruce mrtvol a zabraňují Dawn a Kit v cestě. Najednou podlaha kompletně praskne a obě dívky mizí v díře.

Záběr na zděšený obličej Willow, která se snaží chytit dech. Giles jí drží v náručí a říká jí, aby odpočívala. Oba jsou stále na trávníku pod stromem. Giles se Willow zeptá, co si pamatuje. Willow řekne, že si povídali a pak sáhne rukou na zem. "Všechno je propojené, cítila jsem to" řekne Willow. Pak ještě řekne, že viděla, jak se Brána pekla otevírá a chce nás všechny spolknout.

Kit pomáhá Dawn vstát. Obě jsou nyní ve sklepě. Nedosáhnou na díru v podlaze, a tak musí najít jiný východ. Vypadá to, že ředitel Wood se probíral Buffyinými starými záznamy ... velmi tlustou složkou. Dawn se Kit zeptá, jestli jí zombie něco řekli. Kit přizná, že jí řekli, že tu zemře a spolu s ní i všichni ostatní. Pak obě narazí na kluka. Je to ten samý kluk, kterého Buffy viděla na chodbě s míčem. Šel si dolů do sklepa zakouřit, potkal školníka, ale pak zjistil, že je to zombie. Dívky se ho zeptají kudy přišel, ale on řekne, že neví, protože utekl jako ženská. Náhle se před nimi objeví tři mrtvoly. Dawn si vzpomene na svůj dárek. Sáhne do kapsy a Kit se jí zeptá, co je to. Dawn vytáhne z kapsy mobil.

Buffy stále mluví s ředitelem a snaží se ho přesvědčit, že Dawn je ještě horší než ona a že by jí měli vyloučit. Tomu se ředitel jen zasměje. V tu chvíli se ozve Buffyin mobil. Buffy zjistí, co se děje a Woodovi namluví, že jí volá hlídač jejích psů. Ředitel uslyší slovo "mrtvý" a znepokojí se. Buffy ho přesvědčí o tom, že jí zemřeli psi. "A Buffy? Není tohle skvělý uvítání? Trčím v blbým sklepě!" Dawn kývne a položí telefon. Buffy se omluví a Ředitel jí popřeje hodně štěstí s její "psí pragédií". Dawn, Kit a kluk netrpělivě čekají na Buffyin příchod. Dawn se zeptá, kam zombie šly, rozhlédne se, ale nic nevidí. Najednou jí jedna zombie zezadu chytne a zvedne do výšky.

Buffy vchází na záchody a skočí do díry, která vede do sklepa. Rozhlédne se a začne volat Dawn. Jedna zombie mobil zvedne a řekne, že už je příliš pozdě. Pak se před Buffy objeví jedna starší zombie. Buffy stojí proti mrtvole a zeptá se co chce. "Strach? Pomsta? Chutné mozky?" Za první mrtvolu si stoupne mladá dívka, také zombie a obviní Buffy z toho, že si užívala se svým mrtvým přítelem, místo aby jí zachránila před vlkodlakem. Všechny tři zombie jí začnou obviňovat, ale Buffy jim skočí do řeči a řekne, že jí je jedno, jak zemřeli a jediné co chce, je najít svou sestru. Mrtvoly řeknou, že tohle místo je teď jejich, protože bylo vystavěno na jejich hrobech. A chtějí, aby odešla, aby mohli odpočívat v pokoji. Buffy si všimne, že stojí před nějakými dveřmi. Po delší bitce se Buffy konečně dostane ke dveřím, otevře je a narazí do … Spika!

Spike se na Buffy podívá. Má delší kudrnaté vlasy. Buffy se ho zděšeně zeptá "Jsi skutečný?" Spike se šíleně zasměje. Pak Buffy pohladí po tváři. "Buffy … kachna". Buffy se ho nechápavě zeptá "Kachna? Tady je kachna?" Ale dřív než dostane odpověď, tak jí jedna zombie praští do zad kovovou tyčí. Buffy se brání mrtvolám a Spike se vrací zpět do své místnosti. Buffy stále bojuje s mrtvolami a rychle vběhne do místnosti, kde je Spike a zamkne dveře. Pak se Spika zeptá, jestli viděl Dawn, ale všimne si, že Spike vůbec neví, co říká. Mluví o křídě a vodě, pak se otočí zády k Buffy a snaží se skrýt hrudník košilí. Buffy k němu pomalu přijde a opatrně rozhalí košili. Spike má kolem srdce hluboké šrámy. Buffy se ho zeptá, co dělal a on odpoví, že se to snažil vyříznout. V tu chvíli Buffy zazvoní telefon. Je to Dawn, která je v místnosti blízko kotelny. Dawn se Buffy zeptá, co zombie chtějí, ale Buffy na to nedokáže odpovědět. Spike řekne, že to nejsou duchové a Buffy tak obrátí svou pozornost opět na Spika. Spike jí prozradí, že to jsou duše kontrolované talismanem, vyvolané pro pomstu a že i čtyřleté dítě by na to přišlo. Buffy řekne Dawn, aby nikam nechodila, že si jí najde. Zavěsí, znepokojeně se podívá na Spika, který si stále něco mumlá pro sebe, a odchází za Dawn.

Buffy se snaží zjistit, kam zombie šli. Vzpomene si na zmínku o talismanu. Rychle vytáhne mobil a volá Alexovi. Dawn řekne, že potřebuje najít nějaké zbraně, aby mohli zombie zdržet. Kluk najde dvě cihly. Dawn požádá Kit o její tašku. Kit jí podá Dawn a ta vysype věci na podlahu. V tu chvíli se znovu objeví tři mrtvoly. Dawn rychle naháže dvě cihly do tašky a odhodlá se k útoku. Taškou jednu mrtvolu srazí k zemi, ale druhá jí praští pěstí. Kit zakřičí. Buffy zaslechne Kitin křik a běží jí na pomoc. Alex vběhne na záchody a málem spadne do díry. "Oh! Pravý opak všeho dobrého!" usměje se a začne hledat talisman. Jedna zombie se snaží ublížit Dawn, ale na poslední chvíli se objeví Buffy a začne s mrtvolami bojovat. Buffy vytrhne Dawn její silnou zbraň a začne mrtvoly bezhlavě mlátit, ale ty stále vstávají. Alex leze po zemi a konečně najde talisman, chce ho rozlomit, ale na záda mu skočí zombie a začne s ním bojovat. "Opravdu v tom chcete pokračovat?" Buffy se v boji zeptá tří zombií. "Co nám uděláš ... zabiješ nás?" odpoví nejstarší.

Alex konečně rozlomí talisman a zombie z jeho zad zmizí. Stejně tak i ostatní zombie ve sklepě. Kluk se zeptá, jestli jsou pryč a Buffy řekne, že ano "Musel rozlomit talisman." Dawn se Buffy zeptá, jak věděla o talismanu? "Vždy je to talismanem" odpoví chytře Buffy. Jedinou otázkou je, kdo ho tam položil. "Opravdu sis o tom nedělala legraci." Dawn, Buffy, Kit a Carlos ocházejí "Myslím, že se to tady nezměnilo." Podotkne Daw. "Já nevím, vypadá to menší..." řekne Buffy.

Na chodbě se Buffy ještě naposledy přesvědčí, že jsou všichni tři v pořádku. Kit Buffy obejme, a kluk Buffy řekne, že je to ta nejskvělejší máma, jakou kdy poznal. Dawn dá nejistě Buffy pusu na tvář, a pak se svými novými kamarády odchází. Buffy si nejistě prohrábne vlasy, když v tom k ní přistoupí ředitel Wood. Myslí si, že je velmi divné, když se Buffy baví s Carlosem a Kit, kteří jsou známí průšviháři a jejich složky jsou stejně tak tlusté jako ty Buffyiny. Wood viděl, jak je Buffy vzládla a jak lehce je přesvědčila, aby šli do třídy. Wood se Buffy zeptá, jestli by nechtěla pracovat jako výchovná poradkyně a Buffy tuto nabídku přijme. Ředitel Wood jí také připomene, že plat není až tak vysoký, ale Buffy se jen usměje.

Ve sklepě, Spike se choulí na zemi a mluví sám se sebou: "Problém je … měl jsem připravený proslov. Naučil jsem se ho. Ach, bože. Ona to nepochopí, nepochopí."
Pohled nám ukáže, že kolem Spika chodí Warren "Samozřejmě, že to nepochopí, Sparky. Jsem za hranicí jejího chápání. Je to dívka. Cukr a koření a všechno … zbytečné, pokud nepečeš. Jsem víc než to. Více než maso."
Přemění se do Glory "více než krev. Já jsem … však víš, opravdu si nemyslím, že existuje výraz, který by byl pro mě dost dobrý. Ach, mé jméno bude na všech rtech, za předpokladu, že jejich rty nebudou vyrvány. Prozatím ne. Což je v pořádku."
Přemění se do Adama "Dokážu být trpělivý. Všechno je v mezích. Ona je přesně tam, kde ji chci mít. A ty taky, číslo 17. Jsi přesně tam, kam patříš."
Přemění se do Starosty Wilkinse, který si ke Spikovi klekne "Co sis to myslel? Že získáš duši a všechno bude v pohodě? Duše je kluzčí než namazané veslo. Proč si myslíš, že jsem prodal tu svojí? No, nejspíš sis myslel, že budeš svým vlastním pánem, a já to respektuju, ale…"
"…to nikdy nebudeš. Vždycky budeš můj." Drusilla hladí Spika po tváři, ale Spike se ani nehne. "Vždycky budeš v temnotě se mnou, zpívat naše písničky. Jsi jako naše písničky, že jo? Vždycky jsi je měl rád, hned od začátku. A to je to kam míříme."
Vstane a přemění se v Pána "Zpátky na začátek. Bez zvuku, beze slov … pravý začátek. Příštích pár měsíců bude docela zajímavých. A myslím, že se při tomto procesu všichni dozvíme něco o sobě samých. Ty se dozvíš, že jsi dojemný nicota, pokud už ti to nedošlo. Podívej se na sebe. Snažíš se dělat to, co je správné, zrovna jako ona. Pořád ti to nedošlo. Není to o tom být správný, nebo být špatný…"
Pán se přemění do Buffy, která založí ruce "Je to o Síle".


zdroj textu: nikolpolis.blog.cz

fotky:nalezeny námi!

AFFS

14. září 2010 v 20:31

AFFS


->> Pokud chceš být naše AFFS,určitě napiš pod jakýkoli článeček ;)


Seznam AFFS:

zatím žádné.

Vítej!

14. září 2010 v 20:25 | IYBuffy & :*BB*:
Vítej na blogu o Buffy, přemožitelce upírů!
Tento blog bude o ní, jejich přátelích atd.
Těště se na fotky, videa, a jiné skvělé články!


Děkujeme že jis vůbec zavítal/a na tento blog, klidně přijď zas!
Těší se na tebe 2 majitelky IYBuffy & :*BB*:     

Fotky - rozcestník

14. září 2010 v 20:25

Fotky...--> Spike


--> Angel

--> Willow

--> Alexander (Xander)

--> Giles

--> Tara

--> Anya

--> Other

Buffy - rozcestník

14. září 2010 v 20:22 | _IYBuffy_

BUFFY....
-->  Herci & postavy

--> Fotky

--> Díly

--> Povídky

--> Videa

--> Písničky z Buffy + texty